Planed Plastik

Planed Plastik

Plaka Altlıkları, Ruhsat Kapları, Anahtarlık Modelleri üretimleri ile firmaların tanıtımları için gerekli en iyi ve en kaliteli ürünü sunmaktadır. Müşteri Memnuniyetini Herzaman Ön Sıralarda Tutan Firmamız 1998 yılından bu yana plaka altlığı, pvc ruhsat kabı ve anahtarlık konusunda uzmanlaşmıştır. Firmamız kendi üretim ağını geliştirerek siz değerli müşterilerimize ulaşmayı hedeflemektedir.

Güvenilir imajından hiçbir ödün vermeyerek müşterilerine; kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir. Firmamız otomotiv sektöründeki firmalara çözüm ortaklığı yapmaktadır.
Planed Plastik

Misyonumuz/Vizyonumuz

Planed Plastik müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.
Planed Plastik

Kalite Politikamız

Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir. Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, Sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi politikamızdır.
Planed Plastik

Profil

Gaziantep’te hizmet veren PLANED PLASTİK’in kuruluş amacı Plaka Altlığı ve Anahtarlık Ürünleri imalatıdır.